III STRZEGOM CUP 2019.

22-23 czerwca odbył się Międzynarodowy Turniej Piłkarski III STRZEGOM CUP 2019, rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych - U-12, U-14 i U-16.
Zawodnicy UKS "Lechia" Dzierżoniów z rocznika 2006 wystartowali w kategorii U -14.
Naszymi przeciwnikami były zespoły Górnika Nowe Miasto Wałbrzych, LUKS SP II Ujazd, TEMP Winnica(Ukraina), AKS Strzegom i LUKS I SP Ujazd.
Wygranie wszystkich spotkań grupowych zapewniło nam udział w finale, gdzie tak jak w rozgrywkach grupowych pokonaliśmy drużynę Górnika NM Wałbrzych. Wygranych sześć meczów, stosunek bramek 39-1.
Oliwier Szymoniak został królem strzelców a Aleksander Gaweł został uznany najlepszym bramkarzem.
Oto skład zwycięskiego zespołu: Aleksander Gaweł, Victor Dziechciowski( 3 bramki), Jan Fabian(4), Wiktor Flisowski(1), Michał Mazik(4), Jarosław Duda(3), Wiktoria Kuprowska(5), Oliwier Szymoniak(15), Jakub Hajdamowicz(2), Wiktor Gocko, Szymon Kwinta, Gabriel Kujtkowski(1), Jan Choderny. 1 bramka samobójcza.
W pozostałych kategoriach wiekowych zwyciężyły zespoły z Ukrainy.

Sezon zakończony mocnym akcentem, czas na krótki odpoczynek i wracamy do ciężkiej pracy.